Doróbki - wznowienie zrealizowanego projektu Zobacz większe

Doróbki - wznowienie zrealizowanego projektu

Dorobki

Nowy produkt

Doróbki - wznowienie zrealizowanego projektu

Więcej szczegółów

30,00 zł brutto

Więcej informacji

Doróbki - wznowienie zrealizowanego projektu - jednego rodzaju zaproszeń.

Jeśli wykonywaliśmy dla Ciebie zaproszenia i okazało się że ktoś się pobrał, zmarł, rozwiódł, zapomnieliście o kimś lub po prostu z jakiejkolwiek innej przyczyny potrzebujecie więcej zaproszeń według tego samego wzoru - to należy wykupić tą usługę.

Podczas realizacji doróbek nie tworzymy nowego projektu a od razu przekazujemy zaproszenia do realizacji, bazując na zaakceptowanym wcześniej projekcie.
Jeśli zamówiliście wiele rodzajów zaproszeń to usługa obowiązuje dla jednego rodzaju zaproszeń - nawet gdyby był w kilku projektach, wiąże się to niestety z przygotowaniem do produkcji każdego z rodzajów zaproszeń. np.:
- zamówiła Pani zaproszenia Perla3 i W14 a teraz chce dorobić zaproszenia i zawiadomienia Perla 3 (2 projekty, 1 rodzaj) to kupuje Pani usługę tylko raz.
- zamówiła Pani zaproszenia Perla3 i W14 a teraz chce dorobić zaproszenia Perla3 i W14 (1 projekt, 2 rodzaje) to musi Pani kupić usługę tylko dwa razy. 

Obowiązuje normalny termin realizacji - 14 dni roboczych od zamówienia. Można skrócić termin wykupując usługę EXPRESS

Jak zamówić:
- kup potrzebną ci ilość zaproszeń - jeśli jest mniejsza niż wymagana to skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailem to pomożemy
- kup usługę DORÓBKI
- jeśli masz taką potrzebę to możesz ale nie musisz dokupić usługę EXPRESS 
- do zamówienia dołącz listę gości lub prześlij ją mailem w ciągu jednej godziny od zamówienia, upewnij się że lista doszła jeśli wysyłasz ją mailem. Zamówienia bez listy gości wykonujemy bez personalizacji gości - wykropkowane.

Wykupienie doróbek jest jedyną możliwością aby wykonać zaproszenia identyczne jak poprzednie.
Jeśli Państwo złożą bowiem nowe zamówienie to zgodnie ze specyfikacją - będzie wykonywany nowy projekt, będzie potrzebny formularz itp..

JEŚLI NIE WIESZ JAK TO ZROBIĆ TO NAPISZ DO NAS

Ładowanie plików do produktu

Załaduj
Thumbnail Nazwa Opcje
brak załadowanych plików